ontrazinjega.eu | On trazi njega - gej ljudi za upoznavanje
ontrazinjega.eu | On trazi njega - gej ljudi za upoznavanje

ontrazinjega.eu | On trazi njega - gej ljudi za upoznavanje

барам машко Тип на врска: Било која - f7nib8t7fy | Beograd | Србија


Слика наскоро...

f7nib8t7fy Јарец
Србија, Beograd

Јас сум машко, 25
барам машко години од 19 до 19

f7nib8t7fy

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1995-01-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Србија
Мојот град: Beograd
Моја фраза за поздрав: bok, zelio bi upoznati nekog aktivnog beogradjanina, misicavog s vecom alatkom do 30god, u beogradu sam do    nedelje :) 
Изглед
Мојата висина: 1.21 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Зборувам: Англиски
Германски
Италијански
Шпански
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://ontrazinjega.eu/f7nib8t7fy
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |ontrazinjega.eu dating service TOS and PP | ontrazinjega.eu dating service Сервис за поддршка

Dating Affiliates